ES projektai
MB “Dirginta” pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą
MB ” Dirginta” pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ,,E. komercijos modelio diegimas MB “Dirginta“, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant“ Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0056
Projekto biudžetas: 66.700,00 Eur, iš jų ES dalis: 50.000,00 Eur.
Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022 m. vasario 08 d.
Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023 m. vasario 08 d.
Projekto tikslas – įdiegti e. komercijos modelį MB “Dirginta”, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant
Projekto uždavinys – diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu MB “Dirginta”, siekiant padidinti pajamų augimą.
MB “Dirginta”, siekdama perspektyvoje išvengti galimų bendrovės veiklos ir pajamų kritimų (bei sustiprinti bendrovės atsparumą galimiems ekonominiams svyravimams), neužtikrintumo, bankroto, kaip tai atsitiko daliai bendrovių 2020-2021 m. per COVID-19 pandemiją, taip pat siekdama didinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, pritraukti kuo daugiau klientų per elektroninę erdvę, įvertino visus bendrovėje vykstančius vidinius bei išorinius procesus ir jų optimizavimo galimybes, bendrovės teikiamų paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę, t. y. paslaugų skaitmenizavimo galimybes.
Inicijuojamo projekto tikslas – įdiegti e. komercijos modelį MB “Dirginta”, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant.
Projekto metu numatoma įdiegti klientų savitarnos sprendimus, kurie leis įmonės klientams užsisakyti norimas įmonės teikiamas aplinkotvarkos paslaugas, išsinuomoti techniką, suformuoti pirkinių krepšelį ir jį apmokėti, susikurti paskyrą, matyti užsakymų istoriją, sužinoti apie įmonės teikiamas akcijas, palikti atsiliepimus apie paslaugas, gauti naujienlaiškius ir kt. Įdiegti klientų savitarnos sprendimai leis pasiekti didesnį klientų ratą, didins įmonės žinomumą ir pajamas. Investicijos į šio projekto įgyvendinimą padės stiprinti MB “Dirginta” atsparumą galimiems sukrėtimams (pvz. tokiems kaip COVID-19 pandemija), taip pat padės didinti Lietuvos skaitmeninį konkurencingumą, kuris traktuojamas kaip vienas pagrindinių ekonomikos atsigavimo variklių.